Dražba rodinného domu v obci Čakanovce

Dražba rodinného domu v obci Čakanovce
ZDIEĽAŤ:  FacebookTwitterGoogle PlusPinterest

Lokalita

Čakanovce, okres Košice - okolie, Košický kraj

ID: x12PRIAMY PREDAJ
Predajná cena-
Kontakty02/59 49 01 27

Popis

 Predmetom dražby je rodinný dom, s.č. 86 postavený na parcele č.257/32, k.ú. Čakanovce, v obci Čakanovce č.86, okres Košice-okolie spolu s pozemkymi o výmere 2974 m2. Leží v zastavanom území obce, v jej centrálnej časti, orientácia obytných miestností je prevažne smerom na juh.
Jedná sa o objekt s dvomi nadzemnými podlažiami(NP), s podkrovím. Objekt je obdĺžnikového pôdorysu, s manzardovou strechou, s murovanými nosnými a obvodovými múrmi.
Objekt bol postavený v r.1969. Doklady o veku stavby sa nezachovali, vek stavby bol určený na základe údajov spoluvlastníčky Heleny Blanárovej st.. Životnosť stavby znalec stanovuje na 100 rokov.
Dispozícia rodinného domu: V 1.NP (výmera 132,23 m2) sa nachádzajú 2 izby, kuchyňa, kotolňa, komora, chodba, sklady, zádverie. V 2.NP (výmera 127,16 m2) sa nachádzajú tri izby, kúpeľňa, WC, zádverie, chodba, šatník, schodisko. V 3.NP (výmera 55,76 m2) sa nachádzajú dve izby, chodba a schodisko a balkón.
Napojenie na inžinierske siete: Rodinný dom je napojený na vodovod a verejné el. rozvody. Dom má aj vlastnú studňu a žumpu.

Prihlásenie

Ak už u nás máte vytvorené konto, prihláste sa.

Zabudol som heslo

Ak u nás nemáte vytvorené konto, zaregistrujte sa.