Polyfunkčný objekt, Bardejov

Polyfunkčný objekt, Bardejov
ZDIEĽAŤ:  FacebookTwitterGoogle PlusPinterest

Lokalita

Dlhý rad 2748, Bardejov, okres Bardejov, Prešovský kraj

ID: UNI1PRIAMY PREDAJ
Predajná cena-
Kontakty0259490131

Popis

 Nehnuteľnosť je situovaná v širšej časti centra mesta ul. Dlhý rad 17, Bardejov. V okolí sú vybudované prevažne objekty mestskej občianskej vybavenosti, obchodov a služieb, pričom tieto obchody sú situované na 1 NP. polyfunkčných objektoch a na ďalších nadzemných podlažiach sú prevažne byty. V blízkosti sa nachádza Magistrát mesta Bardejov, väčšina historických pamiatok mesta a obchodné zastúpenia miestnych, ale aj zahraničných pobočiek , taktiež Radničné námestie ktoré je zapísané na zozname pamiatok UNESCO.

Z inžinierskych sietí je v danom mieste vybudovaný verejný vodovod, verejná kanalizácia, rozvod zemného plynu, rozvod elektriny, káblová televízia. Vykurovanie objektu je zabezpečené diaľkovo z centrálnej kotolne s inštalovanými oceľovými radiátormi.

Prevádzka Uni Credit Bank je situovaná v časti 1NP s prístupom resp. vchodom z hlavnej komunikácie. Interiér banky bol v nedávnej minulosti zmodernizovaný , nová podlahová dlažba ,úpravy stien, znížené sadro - kartónové podhľady so zabudovaným osvetlením, bezpečnostné vchodové dvere ovládané fotobunkou na oknách sú inštalované vertikálne textilné a horizontálne hliníkové okenné žalúzie. Vzhľadom na zrealizované zmeny a primeranú údržbu je objekt bez nutnosti väčšej investície. Predmetom predaja je podiel 34/140 vlastníka Uni Credit Bank zapísaný na LV 6336 k.ú. Bardejov , obec Bardejov čo predstavuje 308 m2 . Investičný zámer / viď prílohu 1/ je vytvoriť 2x nebytový priestor /1x 117 m2 a 1x191 m2/ . Priestor o výmere 117 m2 bude pripravený do stavu: nové priečelie, vybudované sociálne zariadenia, podlahy, úpravy stien / príprava pre finálnu podlahovú krytinu/, samostatné merače, kazetový podhľad, svietidlá a upravený systém vykurovania. Na priestory banky o výmere 191 m2 bude uzatvorená zmluva o dlhodobom nájme na 10 kokov + opcia bez indexácie.

Predmetom predaja je podiel 34/140.

Prihlásenie

Ak už u nás máte vytvorené konto, prihláste sa.

Zabudol som heslo

Ak u nás nemáte vytvorené konto, zaregistrujte sa.