Administratívna budova, Poprad, ul. L.Svobodu

Administratívna budova, Poprad, ul. L.Svobodu
ZDIEĽAŤ:  FacebookTwitterGoogle PlusPinterest

Lokalita

L.Svobodu, Poprad, okres Poprad, Prešovský kraj

ID: PIM_11PRIAMY PREDAJ
Predajná cena-
Kontakty0948 917 607

Popis

Predmetom predaja je administratívna budova situovaná na ul. L Svobodu v Poprade.

Budova bola do užívania uvedená v roku 1980 ako administratívno-prevádzková budova pre telekomunikačnú spoločnosť. Budova je štvorpodlažná s dvoma podzemnými podlažiami, so samostatne stojacimi garážami a vlastnou samostatne stojacou kotolňou. Prízemie aj poschodia zahŕňajú kancelárske priestory. Skladové priestory a technické príslušenstvo sa nachádzajú v podzemných priestoroch. Objekt je vzhľadom na svoju polohu a dispozičné riešenie predurčený pre rôzne komerčné aktivity dlhodobého charakteru.

Pozemok zastavaný budovou je vo výlučnom vlastníctve predávajúceho. Predmetom predaja sú aj priľahlé pozemky o veľkosti 16.909 m2 vrátane 17 garáží.

Zavolajte nám na uvedené čísla, radi Vám poskytneme podrobnejšie informácie resp. zabezpečíme termín obhliadky nehnuteľností.

Pre získanie bližších a podrobnejších informácií je nutné, aby záujemca o predmet predaja podpísal s Dražobnou spoločnosťou, a. s. „Zmluvu o ochrane dôverných informácií“. Predmetom Zmluvy je poskytnutie interných informácií, ktoré nemôžu byť verejne inzerované.

Prihlásenie

Ak už u nás máte vytvorené konto, prihláste sa.

Zabudol som heslo

Ak u nás nemáte vytvorené konto, zaregistrujte sa.