Administratívna budova, Martin, ul. M. R. Štefánika

Administratívna budova, Martin, ul. M. R. Štefánika
ZDIEĽAŤ:  FacebookTwitterGoogle PlusPinterest

Lokalita

M. R. Štefánika 997, Martin, okres Martin, Žilinský kraj

ID: PIM_7PRIAMY PREDAJ
Predajná cena-
Kontakty0948 917 607

Popis

Predmetom predaja je administratívna budova súp. č. 997, nachádzajúca sa v strategicky vyhľadávanej lokalite okresného mesta Martin, v časti hlavnej obchodnej ulice M. R. Štefánika č. 997/1.

Budovu možno charakterizovať ako prevádzkový objekt, prevažne administratívneho charakteru. Priestory nachádzajúce sa v budove sú vhodné tak pre využitie na administratívne účely (kancelárie) ako aj na prevádzkovanie maloobchodnej jednotky alebo ako obchodné priestory.

V súčasnosti sa v danej budove nachádza pobočka banky a nájomníci kancelárskych priestorov. Budova je napojená na všetky inžinierske siete. Priestory na 1. NP a 2.NP sú vybavené klimatizačným centrálnym zariadením, sú klimatizované samostatnými splitmi. Objekt budovy prebehol rozsiahlou rekonštrukciou a modernizáciou a v súčasnosti je riadne udržiavaný, prevádzkovaný a je vo veľmi dobrom technickom stave.

Zavolajte nám na uvedené čísla, radi Vám poskytneme podrobnejšie informácie resp. zabezpečíme termín obhliadky nehnuteľností.

Pre získanie bližších a podrobnejších informácií je nutné, aby záujemca o predmet predaja podpísal s Dražobnou spoločnosťou, a. s. „Zmluvu o ochrane dôverných informácií“. Predmetom Zmluvy je poskytnutie interných informácií, ktoré nemôžu byť verejne inzerované.  

Prihlásenie

Ak už u nás máte vytvorené konto, prihláste sa.

Zabudol som heslo

Ak u nás nemáte vytvorené konto, zaregistrujte sa.