Administratívna budova, Považská Bystrica, ul. Prístupová cesta 190

Administratívna budova, Považská Bystrica, ul. Prístupová cesta 190
ZDIEĽAŤ:  FacebookTwitterGoogle PlusPinterest

Lokalita

Prístupová cesta 190, Považská Bystrica, okres Považská Bystrica, Trenčiansky kraj

ID: PIM_6PRIAMY PREDAJ
Predajná cena-
Kontakty0948 917 607

Popis

Predmetom predaja je administratívna budova situovaná v dolnej časti sídliska Rozkvet na ul. Prístupová cesta 190 v Považskej Bystrici.

Stavba má polyfunkčný charakter, slúži ako administratívna budova. Objekt má jedno podzemné a dve nadzemné podlažia. Areál objektu nie je oplotený, prístupný je po asfaltovej komunikácií. Z uličnej strany sa nachádzajú parkovacie miesta pre 13 áut a päť garáží. Na pozemku sú postavené tri samostatne stojace garáže.

Vykurovanie objektu je zabezpečené 3 plynovými kotlami s automatickou reguláciou. Objekt disponuje vlastnou trafostanicou, v prípade výpadku elektriny bezproblémový chod zabezpečujú akumulátory a dieselový agregát.

Zavolajte nám na uvedené čísla, radi Vám poskytneme podrobnejšie informácie resp. zabezpečíme termín obhliadky nehnuteľností.

Pre získanie bližších a podrobnejších informácií je nutné, aby záujemca o predmet predaja podpísal s Dražobnou spoločnosťou, a. s. „Zmluvu o ochrane dôverných informácií“. Predmetom Zmluvy je poskytnutie interných informácií, ktoré nemôžu byť verejne inzerované.

Pozícia na mape

Prihlásenie

Ak už u nás máte vytvorené konto, prihláste sa.

Zabudol som heslo

Ak u nás nemáte vytvorené konto, zaregistrujte sa.